Obsah

SLNEČNÝ ROVINATÝ POZEMOK 3400M2, KUZMICE


Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný rovinatý pozemok o rozlohe 3400 m2 v intraviláne obce Kuzmice, 8 km od mesta Topoľčany. V ulici pri pozemku sú všetky siete – voda, elektrina aj plyn. Pozemok je vhodný na výstavbu cca 6 rodinných domov. Na začiatku pozemku sa nachádza starý dom, ktorý bude v krátkom čase zrovnaný, čím vznikne ďalší voľný priestor. Tichá a pokojná lokalita s krásnym výhľadom, vhodná na výstavbu rodinných domov. Rozmery pozemku viď. foto.

Občianska vybavenosť v obci Kuzmice: materská škôlka, obchody, športoviská, reštaurácia, pohostinstvo, dobré autobusové spojenie do Topoľčian. V obci Jacovce 2,5 km od Kuzmíc sa nachádza pošta, základná škola, lekári, lekárne, obchody reštaurácie, atď.

Okolie Kuzmíc poskytuje rôzne činnosti na relax, oddych aj zábavu. Leží 13 km od rekreačného strediska Duchonka s možnosťou kúpania, člnkovania, rybolovu, turistiky a cykloturistiky. Okolitá príroda Vám ponúka hubárčenie a prechádzky, priehrada v Tesároch je vzdialená len 3 km, kde máte možnosť rybárčenie alebo relaxu.

Výhody:
+ v intraviláne obce
+ rovinatý a slnečný pozemok
+ tiché prostredie a pekné okolie
+ obec s výbornou občianskou vybavenosťou
+ výhodná cena
CENA: 23,-Eur/m2


Pri serióznom jednaní, dohoda na cene možná!

 

KONTAKT NA MAKLÉRA:

TEL.: 0915 366 574

MAIL: agent3@domovpremna.sk

 

 

Prehľad

  • TYP OBCHODU: PREDAJ
  • CENA: 23€
  • Rozloha: 3400m²
  • Krajina: Slovensko
  • PSČ: 95501

Vnútorné zariadenie

Vonkajšie vybavenie

Novostavby

Vzdialenosti

Multimedia

CENA

Reviews

Login to review, Open login page

No reviews available

Facebook comments